Ministerstvo financií

Ministri financií SLOVENSKEJ REPUBLIKY

1993 - súčasnosť

Ing. Ladislav Kamenický FLMI 07.05.2019 - súčasnosť
Ing. Peter Kažimír 04.04.2012 - 11.04.2019
Ing. Ivan Mikloš 09.07.2010 - 04.04.2012
Ing. Ján Počiatek 04.07.2006 - 08.07.2010
Ing. Ivan Mikloš 16.10.2002 - 04.07.2006
RNDr. František Hajnovič 29.01.2002 - 15.10.2002
Ing. Brigita Schmögnerová, CSc. 30.10.1998 - 28.01.2002
Ing. Miroslav Maxon 14.01.1998 - 29.10.1998
Ing. Sergej Kozlík 13.12.1994 - 14.01.1998
Ing. Rudolf Filkus, CSc. 16.03.1994 - 13.12.1994
Ing. Július Tóth 01.01.1993 - 14.03.1994

V rámci federácie

Ing. Július Tóth 24.06.1992 - 31.12.1992
Doc. Ing. Jozef Dančo, CSc. 14.06.1991 - 24.06.1992
Ing. Anton Vavro
(poverený správou MF SR)
17.05.1991 - 14.06.1991
Ing. Michal Kováč, CSc. 12.12.1989 - 18.05.1991
Ing. František Mišeje 28.04.1970 - 08.12.1989
Ing. Jozef Gajdošík 03.10.1969 - 27.04.1970
Ing. Karol Martinka 01.01.1969 - 05.10.1969

Ministri financií ČESKOSLOVENSKEJ REPUBLIKY

Federácia

Ing. Jan Klak 02.07.1992 - 31.12.1992
Ing. Václav Klaus 10.12.1989 - 02.07.1992
Ing. Jan Stejskal 11.10.1988 - 10.12.1989
Ing. Jan Žák 01.12.1985 - 11.10.1988
Ing. Leopold Lér 17.12.1973 - 01.12.1985
Ing. Rudolf Rohlíček 30.09.1969 - 17.12.1973
Ing. Bohumil Sucharda 01.01.1969 - 30.09.1969